O Firmie
Bramki przeciwkradzieżowe

Nova Sp. z o.o.


Perzycka 83, 60-182 Poznań

Tel: +48 61 661 06 20

Link: https://nova.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Corocznie z powodu kradzieży sklepy tracą wiele milionów złotych, dlatego właściciele starają się jakoś zabezpieczyć przed złodziejami. Już nie wystarczą etykiety dezaktywowane przy kasie, lecz montuje się bramki antykradzieżowe. W ofercie sklepu ze strony nova.com.pl można znaleźć różne bramki, które informują o kradzieży, zliczają klientów i wykrywają torby aluminiowe i magnesy.

W asortymencie firmy jest tych bramek kilkanaście, dlatego, aby jak najlepiej dobrać którąś do branży i do natężenia ruchu, warto skonsultować się z pracownikami zakładu, którzy od ponad 20 lat są na rynku i przez ten czas zdobyli ogromne doświadczenie. Najważniejsze dla nich jest zadowolenie klienta, dlatego starają się działać szybko, na co pozwala doskonała organizacja firmy, duże zaplecze magazynowe i spora flota pojazdów specjalistycznych. Jest to jej produkt flagowy, dlatego w ofercie znajdują się bramki:

  • radiowe,
  • akustomagnetyczne,
  • elektromagnetyczne,

które współpracują ze sprzętem i akcesoriami antykradzieżowymi różnych producentów, zatem zwróć się do oferującej je firmy, a nie będziesz żałować.

Data dodania: 2019-03-13
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne z tego województwa