O Firmie
Sprzątanie biur BŁYSK | Sprzątanie biur warszawa mokotów

Sprzątanie biur BŁYSK


Pałacowa 2, 05-118 Legionowo

Tel: 603 937 000

Link: https://www.blysk.net/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Firma oferuje sprzątanie powierzchni biurowych. Dla przedsiębiorstwa pracują wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy mają do dyspozycji mocne preparaty chemiczne, które bez problemu usuną nawet wyjątkowo uporczywy brud. Czynności są wykonywane zgodnie z aktualnymi zasadami BHP. Warto zaznaczyć, że w ofercie znajduje się również pranie wykładzin oraz mycie okien i różnych przeszkleń. Istnieje także możliwość zakupu rozmaitych środków higienicznych oraz materiałów eksploatacyjnych.

W zależności od potrzeb zleceniodawcy mogą skorzystać z usługi jednorazowo lub podjąć stałą współpracę z firmą. Podmiot dostosuje harmonogram prac do wymagań klienta. Aby dowiedzieć się więcej na temat cen i dostępnych terminów, należy skontaktować się z przedstawicielem firmy telefonicznie lub poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej blysk.net.

Warto wybrać sprawdzone przedsiębiorstwo, które oferuje profesjonalne sprzątanie biur w Warszawie. Działa na Mokotowie, Ursynowie i w innych dzielnicach miasta.

Data dodania: 2024-01-10
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne z tego województwa

Sapart


Radzymin