O Firmie
Jazda pod wpływem alkoholu adwokat warszawa

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński


Ujazdowskie 24, 00-478 Warszawa

Tel: 22 629 30 30

Link: https://www.karne.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Kancelaria z siedzibą w Warszawie, przy al. Ujazdowskich 24 lok. 46, podejmuje się spraw powiązanych z szeroko rozumianym prawem karnym. Jej kadra jest w stanie zapewnić pomoc i doradztwo osobom, które zostały złapane na czynnościach uznawanych za niezgodne z kodeksem karnym bądź cywilnym.

Obrona może dotyczyć różnego rodzaju przestępstw. Jednym z nich jest chociażby jazda pod wpływem alkoholu. Adwokat obsługuje zgłoszenia z Warszawy i okolic, w szczególnych przypadkach interweniuje także wobec osób spoza rejonu stolicy. Zastrzega, że podejmuje decyzję o przyjęciu zlecenia dopiero po zapoznaniu się z sytuacją oraz z dokumentacją procesową.

Prawnik przyjmuje zlecenia od osób będących podejrzanymi, oskarżonymi bądź też mającymi status pokrzywdzonych w danej sprawie. Jego zadaniem jest obrona klienta z wykorzystaniem dostępnych prawem możliwości. Adwokat, zgodnie z listą działań przedstawioną na stronie karne.com.pl, działa również jako wsparcie klienta podczas kontaktów z organami ścigania. 

Data dodania: 2023-06-16
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne z tego województwa

Sapart


Radzymin