O Firmie
Platforma dla niepełnosprawnych

REHA BŁOCH


Szarych Szeregów 25, 60-462 Poznań

Tel: 61 842 35 46

Link: https://www.rehabloch.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Hiro 320, Hiro 450 czy Vimec V64 – to tylko kilka urządzeń, które ma w swojej ofercie firma z Poznania. Jest to sprzęt medyczny i rehabilitacyjny przeznaczony dla osób, które mają kłopoty z samodzielnym poruszaniem. Każda platforma dla niepełnosprawnych została zaprojektowana we współpracy ze specjalistami, którzy od lat zajmują się likwidacją barier architektonicznych.

Do wyboru są konstrukcje w szybie i bez, a także te wolnostojące. Każdy, kto chce uzyskać więcej informacji na temat podnośników, platform czy innego sprzętu pomocniczego, może zadzwonić do biura obsługi klienta spółki REHA BŁOCH i umówić się z konsultantem na spotkanie oraz prezentację urządzenia.

Istnieje też możliwość wypożyczenia schodołazów. W ramach usług firma oferuje zarówno wynajem krótko-, jak i długoterminowy – od miesiąca do roku. Szczegółowy cennik podany jest na oficjalnej stronie. W razie jakichkolwiek wątpliwości warto zadzwonić lub napisać e-mail. Kompetentny pracownik chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Data dodania: 2021-10-27
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne z tego województwa