O Firmie
La Finezze • Pizza wrocław legnicka

La Finezze


Jelenia 28a, 54-242 Wrocław

Tel: 71 724 50 77

Link: https://lafinezze.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Planujesz zamówić jedzenie ze znajomymi? W wielu przypadkach naprawdę trudno jest dojść do porozumienia, ponieważ każdy ma inne preferencje dotyczące diety (wegetarianizm jest coraz bardziej popularny), inny gust jeśli chodzi o wariant smakowy, ale także różne możliwości finansowe. Korzystając z usług pizzerii LaFinezze, bez trudu dopasujesz pizzę do siebie, gdyż:

  • jest duży wybór. W menu znajduje się nawet kilkanaście różnych kombinacji smakowych - dla fanów tradycyjnej pizzy, ale też dla zwolenników dużej ilości dodatków mięsnych, ostrzejszych smaków, jak również dla wegetarian;
  • mozesz dołączać dodatkowe składniki. W Twojej ulubionej pizzy znajduje się składnik, za którym nie przepadasz, na przykład oliwki? Możesz poprosić o pizzę bez nich!
  • możesz wziąć pizzę pół na pół.

Oczywiście macie także możliwość, by skusić się na zjedzenie ulubionej pizzy w lokalu niedaleko Legnickiej we Wrocławiu. Wówczas możecie nie tylko cieszyć się smakiem włoskich specjalności, ale również podziwiać skrupulatnie zaprojektowane wnętrze i niesamowity klimat, jaki tworzy nie tylko obsługa, ale również goście.

Data dodania: 2020-04-21
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne z tego województwa

JN Projekt


Pęgów