O Firmie
Stopień włazowy • https://prefeko.com.pl/

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.


Chemików 7, 62-030 Luboń

Tel: 609737059

Link: https://prefeko.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Posiadanie na swojej działce studni z wodą zdatną do użytkowania to duży plus, który znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Wykorzystując własne źródło, można także sporo zaoszczędzić. Ważne jednak, by studnię odpowiednio zabezpieczyć. Nie chodzi tylko o jej zewnętrzną obudowę i część ponad powierzchnią podłoża, ale głównie o to, co znajduje się w środku. Wewnętrzne betony studni powinny być zaopatrzone w odpowiednie podpórki dla rąk i stóp, umożliwiające swobodne zejście aż do poziomu wody. Każdy taki stopień włazowy musi być także pokryty antypoślizgowym zabezpieczeniem.

W celu zakupu stopni umożliwiających penetrację wnętrza studni warto zgłosić się do firmy, która może pochwalić się odpowiednią wiedzą i doświadczeniem w produkcji tego typu elementów. Jedną z takich firm jest PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Luboniu. 

Samodzielne zejście do wnętrza studni pozwoli na dokładne określenie poziomu i stanu wody. Pomoże także w sprawniejszym pozbyciu się nalotów, które osadzają się na ściankach studni i mogą mieć negatywny wpływ na jakość wody. 

Data dodania: 2020-06-09
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne z tego województwa