O Firmie
GENIUSZ Małgorzata Nawrocka - Kursy językowe Łomianki

Centrum Kształcenia Dzieci I Młodzieży GENIUSZ


Baonu Zośka 8, 05-092 Łomianki

Tel: 788 313 325

Link: https://geniusz-korepetycje.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Znajomość języków obcych ma w dzisiejszych czasach ogromne znaczenie. Jest nie tylko sporym ułatwieniem podczas podróży, lecz zwiększa także szanse na znalezienie dobrej posady. Wielu pracodawców oczekuje dziś od zatrudnianych przez siebie osób znajomości przynajmniej jednego obcego języka.

Języków obcych warto uczyć się od najmłodszych lat, gdy umysł jest bardziej chłonny. Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko na skuteczny kurs językowy, dobrym wyborem będzie Centrum Kształcenia Geniusz w Łomiankach. Szkoła prowadzi zajęcia językowe dla różnych kategorii wiekowych i oferuje zajęcia m.in. z języka:

  • angielskiego,
  • niemieckiego,
  • hiszpańskiego.

Lektorzy prowadzący zajęcia to kompetentne osoby z zaangażowaniem podchodzące do każdego ucznia. Szczególną uwagę przywiązują do kształtowania ich praktycznych umiejętności posługiwania się językiem obcym. Polecane kursy językowe w Łomiankach zapewniają uczniom zajęcia w małych grupach lub lekcje indywidualne, co znacznie wpływa na efekty nauki. Zapisz dziecko na zajęcia i zagwarantuj mu profesjonalne wsparcie w edukacji.

Data dodania: 2019-10-31
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne z tego województwa

JN Projekt


Pęgów