Butelka dr Brown

Słoneczna 37, 95-060 Brzeziny

Tel: 512-667-800

Link: https://wyprawkowy.pl

Które z rodziców nie ma wspomnień bezsennych nocy, kiedy to nosili swoje maleństwo na rękach, gdyż nękająca je kolka nie dawała ani dziecku, ani im spać? Obecnie jest możliwość, jeśli nie wyeliminowania, to przynajmniej sporego zminimalizowania tej dolegliwości dzięki innowacyjnym butelkom antykolkowym. Są one wyposażone w dwa zaworki zapobiegające połykaniu powietrza przez maluszka, zatem małe jelitka nie kurczą się i maleństwo przesypia cichutko noc, a rodzice mogą także wypocząć. Kolejną korzyścią z korzystania z tego wynalazku jest prawdopodobieństwo, że mniej dzieci zapada na choroby uszu, być może dlatego, że smoczek się nie zasysa i karmienie przebiega bez zakłóceń. Dlatego wyborem rodziców powinna być na przykład butelka Dr Brown, która zapobiegnie kolkom, wzdęciom i ulewaniom pokarmu.

Tę markę i kilka innych marek butelek antykolkowych, a także ogromny wybór smoczków do nich można nabyć na stronie wyprawkowy.pl należącej do sklepu internetowego z artykułami dla dzieci. Poza doskonałą jakością wszystkie oferowane tam produkty cechują się także atrakcyjną ceną.

Data dodania: 2019-06-20

Xfelgi.pl