Olimp24 Rafał Klimek | Pływanie

Psie Budy 14, 50-080 Wrocław

Tel: 506-293-277

Link: http://olimp24.com/

Spędzanie czasu na basenie i pokonywanie kolejnych długości w wodzie jest nie tylko wysiłkiem, ale także przyjemnością - dlatego właśnie pływanie jest jednym z popularniejszych sportów rekreacyjnych, który znajduje swoich zwolenników zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Jeżeli komuś marzy się zostanie prawdziwym pływakiem, ale nie jest pewien swoich umiejętności w tym temacie - warto odwiedzić profesjonalną szkołę pływania. We Wrocławiu pływanie dla dorosłych, dzieci i młodzieży prowadzi Olimp24.

Tej szkole zaufało już wielu - uczestnicy docenili zaangażowanie wykwalifikowanych instruktorów, którzy starają się każdemu kursantowi poświęcić odpowiednią uwagę, aby naprawdę poprawić umiejętności danej osoby. Dużą popularnością cieszą się zajęcia grupowe, jak i te dla 2-3 osób. Warto zastanowić się też nad zajęciami indywidualnymi.

Data dodania: 2019-05-05

Lewkorp