tornistry.com.pl - Plecak herlitz

Tornistry.com.pl Paweł Duszyński

Palacza 75, 60-273 Poznań

Link: https://tornistry.com.pl/

Każdy maluch przed pójściem do szkoły cieszy się na kupowanie wyprawki. W jej skład muszą wejść wszystkie zeszyty i przybory szkolne, jakie będą potrzebne w nadchodzącym roku szkolnym. Niezbędnikiem jest również plecak z prawdziwego zdarzenia. Takie modele oferuje sklep tornistry.com.pl.

W ofercie na stronie można wybierać różnorakie produkty, w tym również plecak Herlitz, czyli produkt od kultowej marki w branży produkcji wyposażenia szkolnego. Oferowane przez nich modele odznaczają się wysoką wytrzymałością i ergonomią. Do wyboru jest aż kilka kolekcji, które są przeznaczone dla dzieci w określonym wieku. Każdy, od przedszkolaka po nastolatka, znajdzie coś dla siebie w ich ofercie. Tornistry oraz plecaki odznaczają się niezwykle solidnym wykonaniem. Dziecko może bezpiecznie nosić je do szkoły, a także podczas wycieczek.

Data dodania: 2019-03-02