Przedszkole prywatne Jeżyce - Przedszkole Jeżyki

Romka Strzałkowskiego 5, 60-854 Poznań

Tel:

Link: https://przedszkole-jezyki.com.pl/

Kształcenie dziecka przez wielu rodziców uznawane jest współcześnie za punkt honoru. Każdy maluch musi uczestniczyć w wielu zajęciach i kształcić się w najlepszych placówkach. Jeżeli chcesz postawić na najlepsze przedszkole prywatne na Jeżycach, to zainteresuj się ofertą placówki Jeżyki!

Jest to przedszkole z innowacyjnymi metodami nauczania, wykorzystujące elementy metody pedagogicznej Marii Montessori, w którym stawia się na sensorykę oraz języki obce. W szkole odbywają się rozszerzone zajęcia z języka angielskiego, dzięki czemu dzieci już od wczesnych lat zyskują ogromne szanse na lepszy rozwój. Znacznie więcej o ofercie tego przedszkola można dowiedzieć się na stronie internetowej, gdzie opisano plany zajęć, wszystkie aktualności i wiele, wiele więcej. Zadbaj o przyszłość swojego dziecka już dziś!

Data dodania: 2019-02-25