Urodziny dla dzieci Poznań | GO4Robot

GO4Robot Sp. z o.o.

Winogrady 89, 61-659 Poznań

Link: https://go4robot.pl/

Każde dziecko z utęsknieniem czeka na dzień, w którym będzie mogło świętować swoje urodziny. Jak jednak sprawić, żeby to był dzień naprawdę wyjątkowy i niezapomniany? Zadba o to akademia GO4Robot, która nie tylko organizuje warsztaty z zakresu robotyki w szkołach czy podczas pikników rodzinnych, ale także organizuje urodziny dla dzieci z Poznania i okolic. Plan urodzin zakłada przeniesienie dzieci w niesamowity świat i spotkanie z ulubionymi bohaterami, np. z Gwiezdnych Wojen czy też Krainy Lodu. W sumie każdy rezerwujący urodziny z robotami ma do wyboru, aż 15 różnych scenariuszy, dostosowanych do zainteresowań i wieku dziecka.

Niezależnie jednak od wybranego scenariusza plan urodzin ma kilka stałych punktów, to m.in.:

• powitanie dzieci
  • budowanie robotów z klocków Lego
  • programowanie robotów
  • zabawa zbudowanymi robotami, np. w wyścigi robotów
  • atrakcje dodatkowe.
Data dodania: 2019-02-25