STYL-STUDIO • Kursy przedłużania rzęs

STYL-STUDIO

Herlinga–Grudzińskiego 66, 91-498 Łódź

Link: https://stylstudio.eu/

Z natury krótkich rzęs nie da się "wyhodować" do imponującej długości, stąd wielka popularność zabiegów przedłużania. Decydują się na nie zwłaszcza kobiety wybierające się na ważne uroczystości, ale zainteresowanie takimi zabiegami jest na tyle duże, że zdecydowanie warto zainwestować w kursy przedłużania rzęs. Można to polecić wszystkim kosmetyczkom i salonom kosmetycznym, a nawet osobom, które chcą wykonywać takie zabiegi w domowych warunkach.

Umożliwia to Placówka Kształcenia Ustawicznego "Styl-Studio" z Łodzi, oferująca szkolenia z tego zakresu, dzięki którym każdemu uda się nauczyć sprawnego i dającego doskonałe efekty przedłużania rzęs. Szkolenie jest tak opracowane, że uczy wszystkiego, co niezbędne, a jednocześnie krótko trwa, więc już po niedługim czasie można zacząć korzystać ze zdobytych umiejętności.

Data dodania: 2018-10-25

Sdron Studio