O Firmie
Rehabilitacja Warszawa • Rehmedicon

Rehmedicon


Lisowska 23, 01-820 Warszawa

Tel: 22 468 10 88

Link: https://rehmedicon.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wszyscy doskonale wiedzą, jak trudno dostać się do jakiegokolwiek ośrodka na rehabilitację. Często oczekuje się wiele tygodni, aby zapisać się na zabiegi i trzeba pokonywać wiele kilometrów, aby dostać się do określonej placówki. 

Rehabilitacja w Warszawie dostępna jest także w ramach funduszu NFZ w niepublicznym zakładzie opieki zdrowotnej ze strony rehmedicon.com. Wystarczy, że pacjent posiada aktualne skierowanie od lekarza, który może takie skierowania wystawiać i zgłosi się osobiście do tej placówki od poniedziałku do czwartku, aby ustalić indywidualny plan zabiegów. Pacjenci zapisywani są na zabiegi od poniedziałku do piątku, które odbywają się w godzinach od 8:00 do 18:00. Placówka ta dysponuje doświadczonymi i wykwalifikowanymi fizjoterapeutami, którzy dobrze wiedzą, co znaczy ból i dlatego do każdego pacjenta podchodzą z niezwykłą empatią, a także każdego traktują indywidualnie. Jeżeli zatem mieszkasz w pobliżu i potrzebujesz zabiegów, zgłoś się do wspomnianej placówki.

Data dodania: 2018-10-01
  • Warszawski Rehmedicon to dobre miejsce na rehabilitację. Zabiegi przebiegają w profesjonalny sposób w przyjaznej atmosferze. Dla mnie to dobre miejsce na mapie stolicy!
    2019-03-14 11:04:41
    przez: odind
    5

Inne z tego województwa

RemontiBudowa.pl


Warszawa

Racoon Polska


Warszawa