Prawnik łódź

Kossaka 9, 93-213 Łódź

Tel: 664-137-647

Link: http://www.lodz-adwokat.pl/

Pomoc doświadczonego adwokata jest często nieoceniona w przypadku różnego rodzaju spraw. Rozwód, podział majątku, ustalenie opieki nad dziećmi i alimentów, sprawy o odszkodowania, mobbing w pracy i wiele innych to tylko kilka przykładów, w których warto skorzystać z wiedzy i umiejętności specjalisty.

Monika Kitscha-Kwasiborska to prawnik z Łodzi prowadzący od wielu lat swą kancelarię. Wcześniej przez pewien czas pracowała na stanowisku asystenta sędziego. Działa ona na terenie wspomnianego miasta, ale w przypadku takiego zapotrzebowania, z powodzeniem zajmuje się również sprawami klientów z innych miejscowości. Zajmuje się ona sprawami z różnych dziedzin prawa, w tym przede wszystkim prawa pracy, cywilnego, karnego, rodzinnego, odszkodowawczego oraz innych. Świadczy kompleksowe usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak też firm.

Data dodania: 2019-08-04

Lewkorp